Страницы: 1
[ Закрыто ] Найдена овчарка в районе КарДачаи!
 
На КарДачах знайшли кобеля німецької вівчарки - старотипного, не молодого (морда чуть сива), дресированого і дуже розумного!

Якщо можна, розповсюдьте інфу по "німчатниках"...
Бо пес дуже плаче і відмовлятється від їди

Ілона
8(050) 358.29.64
[email][email protected][/email]

З.Ы. Если кто может, распостраните информацию.
 
[QUOTE=Xamzat;45361]
Бо пес дуже плаче і відмовлятється від їди
QUOTE]

Эх людти,люди! :(

От куда у тебя инфа? Если хозяин не найдётся, а те кто нашли, не всостоянии будут его содержать, помогу его определить на службу.

Могу предположить, что его просто вывезли, такой пёс способен отыскать своего хозяина, без ошибочно на ростоянии многих км. :(
 
Цитата
[QUOTE=Xamzat;45361]
Бо пес дуже плаче і відмовлятється від їди
QUOTE]

Эх людти,люди! :(

От куда у тебя инфа? Если хозяин не найдётся, а те кто нашли, не всостоянии будут его содержать, помогу его определить на службу.

Могу предположить, что его просто вывезли, такой пёс способен отыскать своего хозяина, без ошибочно на ростоянии многих км. :(


Судя по постам, собака здорова. Просто у неё шок от потери хозяина. Ещё все команды знает, это по информации от нашедшего. Но вот с едой проблемы конечно. Я сам в шоке от этой истории. Если судить по возрасту, то кобельчик явно мог найти хозяина. Но не факт что в этом месте. Там дорога в три полосы и всё такое. Я вообще рад что его взяли на передержку. Иначе он бы просто мог под машину попасть.

Инфа из инета. Уже много сайтов распостранили эту информацию. Если можеш овчарочку пристроить, то позвони Илоне. Оставь контакты свои. Потому что чуйка у меня что если не найдут хозяина, то отдадут в приют. А в приютах очень стрёмно. Уж поверь мне!!
 
Цитата
На КарДачах знайшли кобеля німецької вівчарки - старотипного, не молодого (морда чуть сива), дресированого і дуже розумного!

Якщо можна, розповсюдьте інфу по "німчатниках"...
Бо пес дуже плаче і відмовлятється від їди

Ілона
8(050) 358.29.64
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

З.Ы. Если кто может, распостраните информацию.
Не знаю, есть ли сейчас дрессировочная площадка на КарДачах. А вообще-то там есть и питомник немчаков, Замлынский Валерий - знаменитый в кинологических кругах немчатник. Если к нему на площадку подойти, он многое может подсказать - знает ВСЕХ собак в лицо!
 
Цитата
Не знаю, есть ли сейчас дрессировочная площадка на КарДачах. А вообще-то там есть и питомник немчаков, Замлынский Валерий - знаменитый в кинологических кругах немчатник. Если к нему на площадку подойти, он многое может подсказать - знает ВСЕХ собак в лицо!


А вот это ценная информация. Спасибо Валентина. А контакты его знаете?
 
Цитата
А вот это ценная информация. Спасибо Валентина. А контакты его знаете?
К сожалению... Если и найду что-то, то инфа может быть старой. Но в личку скину.
 
Цитата
К сожалению... Если и найду что-то, то инфа может быть старой. Но в личку скину.

Спасибо огромное Валентина. Вы хороший человек. Уважаю я вас сильно. :)

Уже я ща отписую информацию по этому дяде. Буду письмо слать Илоне.

По последней информацие что у меня появилась на руках, то есть предположение что овчарик с частного сектора. И ещё группа людей которым не всё равно и что знают ценость жизни бездомным и потерявшемся животным, вообщем уже обьявы вывешивают. Дай Бог что бы овчарик нашёл своего папку или мамку.

С уважением Хамзат.
 
Последняя информация. Овчарик уже не один день на улице был. Ошейник в виде цепочки. Не злой, но к одному кобелю сразу не преглянулся, что и сразу показал. Не любит когда его чухают за ушами. Ещё по поводу того что он не ест. Уже второй день ничего не ест. Илона говорит что так жуёт чуток, не более. И ещё примета, ОН ОЧЕНЬ БОЛЬШОЙ!! Фото говорит не очень получилось. :)

Ещё разные удоты ей звонят. Перекупщики видно и сотальные недолюди.

Вообщем вот такая информация. Только что с ней лично разговаривал.
 
Последня инфа о овчарке от Илоны.

Цитата
Собака дуже серйозна - і щоб лізти йому в попу для клейма... :)))) - я стільки не вип"ю :))))

А якщо серйозно - то фамільярності він до себе не дозволяє, хоч послушний дуже!

На мене трошки рИкає, і чухати за вухом не дозволяє, хоч в ногах лежить...

Команди виконує автоматично, але явно йому це не подобається!

З їди пропонувала - рисову кашу з куркою, сушку роялівську, курячі шиї, телячу ЗДОРОВУ кістку.

Все, до чого доторкалася моя рука - не їсть!

"Соблазнила" тільки ошпареним рубцем і великою собачачою консервою!

І ще таке:

- він міє спати на дивані, поставить одну лапку і дивиться на мою реакцію, чи дозволю чи ні...

- вміє заходити в ліфт і виляє хвостиком на відповідь з домофону.

- не любить інших собак;

- ричить на людей, котрі близько до мене підходять;

- має дуже яскравий колір підпалу - не рудий, а чуть червонувати;

- дуже великий - хоч ребра прощупуються, має 38 КеГе.

Плаче дуже... дивиться в очі, ніби щось сказати хоче :((((
 
прям детектив..
собака очень неплохая и с виду и по информации.
надеюсь, хозяин не выкинул ее и он найдется.
 
Цитата
Последняя информация. Овчарик уже не один день на улице был. Ошейник в виде цепочки. Не злой, но к одному кобелю сразу не преглянулся, что и сразу показал. Не любит когда его чухают за ушами. Ещё по поводу того что он не ест. Уже второй день ничего не ест. Илона говорит что так жуёт чуток, не более. И ещё примета, ОН ОЧЕНЬ БОЛЬШОЙ!! Фото говорит не очень получилось. :)

Ещё разные удоты ей звонят. Перекупщики видно и сотальные недолюди.

Вообщем вот такая информация. Только что с ней лично разговаривал.
Если собака клубная, то возможно есть клеймо (вытатуированый номер) на внутренней поверхности уха.
 
Как сказала мне Илона, то овчарик на фото вообще не получился. Сказала что он реально огромный. Старотипная порода вообщем. У нас во дворе был раньше такой. Ушёл в Рай своей смертью от старости. Его весь двор любил. А огромнейший такой шо крантец!
 
Цитата
Как сказала мне Илона, то овчарик на фото вообще не получился. Сказала что он реально огромный. Старотипная порода вообщем. У нас во дворе был раньше такой. Ушёл в Рай своей смертью от старости. Его весь двор любил. А огромнейший такой шо крантец!
Хамзат! При всем уважении к твоим благородным порывам не могу не сказать: а что, больше негде размещать информацию про потерянных собак? Ведь здесь это не к месту, да и кроме посетителей РЫБАЦКОГО сайта никто не посочувствует, а шансы тут найти хозяина - минимальны! :eek::confused: Есть масса кинологических сайтов, досок обьявлений, СМИ, клубы, дрессировочные площадки, где РЕАЛЬНО если заниматься поиском, то все можно найти! А если даже про клеймо поискать на собаке - слушать не хотят, тогда я не знаю, чем помочь. :eek::(:confused:
Поделиться мыслями и событиями можно, но развивать тему, считаю, ни к чему. ИМХО.
 
Цитата
Если собака клубная, то возможно есть клеймо (вытатуированый номер) на внутренней поверхности уха.
Нет у неё клейма. Уже проверили всё. :)

Цитата
Хамзат! При всем уважении к твоим благородным порывам не могу не сказать: а что, больше негде размещать информацию про потерянных собак? Ведь здесь это не к месту, да и кроме посетителей РЫБАЦКОГО сайта никто не посочувствует, а шансы тут найти хозяина - минимальны! :eek::confused: Есть масса кинологических сайтов, досок обьявлений, СМИ, клубы, дрессировочные площадки, где РЕАЛЬНО если заниматься поиском, то все можно найти! А если даже про клеймо поискать на собаке - слушать не хотят, тогда я не знаю, чем помочь. :eek::(:confused:
Поделиться мыслями и событиями можно, но развивать тему, считаю, ни к чему. ИМХО.

Вообщем то клейма нет на овчарике. Уже проверена. Это в доступных местах. А в пах овчарка не даёт себе лезть. Потому что сразу огрызается. А информация это сила сильная. Я здесь зделал. Кто-то из наших ещё где то её выставит. С мира по нитки. Тему я развиваю в плане информации. Не более. И у меня уже куча таких тем было одно время, и многим нашёл дом. И причём с форумов, где вообще только одни хакерюги и администрация висит. Так что я знаю что я делаю. А форум не должен быть сугубо рыбацким. Это уже не правильно. И при всём уважении к Вам Валентина, это курилка. Общение на любые темы. Темболее уже есть человек среди одноклубников кто готов помочь и забрать овчарку. А если уже такая информация появилась, то значит я не зря создал тему. Люди темболее такие, что если ему не интересно, то не заходят в не интересуещих их темах. Здесь всё просто......
 
Доброго дня всім шановним рибалкам!
Я - Ілона, що підібрала вівчарку на КарДачах!
Я давно вже займаюся рятуванням тварин та зараз роблю все, щоб знайти господаря цьому чудесному  песику.
Вівчарик, якого ми назвали Діком - зараз живе у мене і нікуди я його не віддам, а тільки господарю!
Пес прокапаний "Адвантіксом" і я прогнала глистів "Пірантелом"!
Не питайте, що то мені вартувАло!
Клацання здоровезних щелеп біля твого вуха - то є декілька сивих волосин на моїй голові!
Відмовляється від їди, до якої ми доторкалися! Але...  дякую, собачі консерви!
Собака худий, але не бере їжу з чужих рук, такий принциповий :))))
Та довго він на них не протягне!
Тому я дуже щиро прошу робити кіпіш і розповсюджвати інформацію!
Люди! Я віддячу так, як це вміють робити на моїй батьківщині - на Західній Україні! ;)))

Щиро вдячна пану Xamzat за допомогу!
Мені пишуть добрі люди і дають телефони заводчиків німецьких вівчарок...
Собака Дік дійсно унікальна - команди розуміє з одного погляду, охороняє мене навіть від комарів :))), але не дозволяє подивитися чи є клеймо в паху!
Вуха я не тільки перевірила на наявність клейма, а й почистила - та там була досить пристойна гігієна!
Вчора з ним гуляли по приватному сектору - я думала, що він впізнає свій будинок!
Відутюжили пару кілометрів, чуть не повечеряли хамами-бомжами, котрим захотілося прикурити...
Тепер їхні легені в безпеці!
Мені до тепер цікаво - як так можна було швидко бігти з сумкою порожніх бутилок? :))))
Бідні дядьки! :)))

Всі кінологічні клуби попереджені, приватні дресирувальники в курсі, об"яви по району поклеєні, продавці в магазинчиках мають об"явки...
Я так хочу щоб Дік не плакав....
Пес мені щось так щиро "розповідає", мордахою штовхає (а вона як відро!), лапку дає і плаче-плаче-плаче... :(((((

Проблема - пес не їсть два дні!
Йому вже все давали - але морду відвертає і бурчить щось про себе!
Значить - йому заборонено приймати їжу з чужих рук!
На консервах і ошпаненому рубці довго не протягне :(((
Він мене поважає як істоту, що дала комфорт, та не більше! :)))
Охороняє - але лізе на диван, їсть - але консерви, гуляє - але тільки щоб зробити фізіологічні потреби!
Кидається на моїх собак, ричить на сусідів (хі-хі-хі), :))))  хоч з дітьми стриманий і не агресивний.

Тому дуже прошу!
Господар, знайдися!!!
Такої собачої відданості я ще не бачила!
Пес просто не виживе в нового господаря!
 
Простите, но не могу удержатся!
У нынешних овчаров слабоватая эмунная система, несмотря на всё величие породы. Советую попробовать зайти в ветеринарные клиники находящиеся по близости, собаке на глаз больше 6-8 лет, уверен, что хотя бы даже прививать его водили в вышеуказанные заведения. На сим умолкаю и смиренно жду, благополучного завершения истории.
Здоровья и терпения Вам Илона!
 
Всем спасибо за понимание. На этой ноте думаю и закончим. Будем писать только новости.
 
Так, овчар... На кого ти батон крошиш?
Ща писок наб"ємо ;)))



Господар... Знайдися, мені сумно...
 
Ой! Яка радість в нашому кишлаку!!!!
У пів-другій ночі :))))
Дікуля зхом"якав здоровезну миску кукурудзяної кашки з рубцем і морквою!
Голод не тітка - випустиш, не впіймаєш!

Ми щойно погуляли собачачою стайкою, побігали на стадіоні на повного "опупЄнія", повопИли на шуршащі кущі, полякали злочинних елементів, котрі шукають геморою, щиро удобрИли дерева, і притягнули з собою велику розгалуджену палку, яку я не могла видерти до вхідних дверей квартири...
Нічого, я потім її почищу, ошпарю і в клітку для шиншилок поставлю...
Прийшли таким дурдомом, розбили головою скло в коридорі.
А нє фіг сусідам в загальний коридор хлам виставляти!
Нехай завтра прийдуть з претензіями - ми на сніданку зекономимо :))))
Дік грохнувся об це нещасне скло, задумався, потім навіть не почухався, попер далі - акуратно переступаючи через осколки!
А то для нього як комарик кусьнув :)))

Приповзли на кухню - я розклала вечерю своїм "рідним" собакам, вони мило похрумкали, як завжди повипльовували моркву, а після мого "рявкоту" підібрали і з"їли...
Облизалися і поперли по своїм місцям дивитися телевізор і переварювати вуглеводи.

Оп, чую - щось гримить на кухні... Санта і Морша ліниво граються, Діка немає!
Думаю, може знов мої шиншилки чкурнули з клітки?
А миски в мене металеві, на стойці - звук можна ідентифікувати!
Забігаю на кухню - а це чудо вівчаристе похапки встидливо їсть!!!
З мордахою, як у мусульманина котрий пробує сало!!! Побачив мене ... і завмер!
Я його погладила, гарно говорила поки він їв...
Дік їсть, але коситься на мене - розуміє що робить погано та видно вже нічого не може зробити!
Бо голодний як пес!!!
Він в себе стільки їди запхав - я була в шоці!
Прийдеться в шостій ранку з ним виходити - бо в нього пузо як барабан стало!

Ф-фух... Аж легше мені стало!
Ми з ним починаємо знаходити спільну мову :)))
Все. Пішла спати з гарним настроєм :)))
 
Знайшли, знайшли, знайшли-и-и-и-и..... Є наші господарі!!!!!
Є-є-є-є-є !!!! :)))))
"Ведь так не бывает на свете, чтоб были потеряны дети....!"
Сльози, соплі, воплі, обнімашки, целовАшки!
Запрошення дружити сім"ями, ще раз сльози і плями на куртці від собачих лап!

Це чудисько жив у приватному секторі, чкурнув за гулящою дівицею, кличка Шварц!
Йдемо в гості скоро!!!
Господарям дзвонили аферисти, так у Діка-Шварца "тато" сУрйозний і поїхав з другом на стрілку до них!
Я мужчинам пообіцяла могарич, коли зловлять тих вар"ятів :)))))

Сорьки за сумбурність - у мене ніби пружинка всередині!
Я страшно рада, що песик повернувся у сім"ю!
Я буду за ним сумувати - надіюся він мене не забуде...

Я дуже дякую всім, хто мені допомагав - розклеєні об"явки, розповсюдження по Інету, моральна підтримка...
То є дуже багато значить!  
Дай Боже всім здоров"я!
 
Прям как в сказке, добро победило зло!
 
Цитата
Знайшли, знайшли, знайшли-и-и-и-и..... Є наші господарі!!!!!
Є-є-є-є-є !!!! :)))))
"Ведь так не бывает на свете, чтоб были потеряны дети....!"
Сльози, соплі, воплі, обнімашки, целовАшки!
Запрошення дружити сім"ями, ще раз сльози і плями на куртці від собачих лап!

Це чудисько жив у приватному секторі, чкурнув за гулящою дівицею, кличка Шварц!
Йдемо в гості скоро!!!
Господарям дзвонили аферисти, так у Діка-Шварца "тато" сУрйозний і поїхав з другом на стрілку до них!
Я мужчинам пообіцяла могарич, коли зловлять тих вар"ятів :)))))

Сорьки за сумбурність - у мене ніби пружинка всередині!
Я страшно рада, що песик повернувся у сім"ю!
Я буду за ним сумувати - надіюся він мене не забуде...

Я дуже дякую всім, хто мені допомагав - розклеєні об"явки, розповсюдження по Інету, моральна підтримка...
То є дуже багато значить!  
Дай Боже всім здоров"я!
І тобі Ілона дай Бог усього найкращого, бо на таких як ти і тримається цей світ...:o
 
Цитата
Знайшли, знайшли, знайшли-и-и-и-и..... Є наші господарі!!!!!
Є-є-є-є-є !!!! :)))))
"Ведь так не бывает на свете, чтоб были потеряны дети....!"
Сльози, соплі, воплі, обнімашки, целовАшки!
Запрошення дружити сім"ями, ще раз сльози і плями на куртці від собачих лап!

Це чудисько жив у приватному секторі, чкурнув за гулящою дівицею, кличка Шварц!
Йдемо в гості скоро!!!
Господарям дзвонили аферисти, так у Діка-Шварца "тато" сУрйозний і поїхав з другом на стрілку до них!
Я мужчинам пообіцяла могарич, коли зловлять тих вар"ятів :)))))

Сорьки за сумбурність - у мене ніби пружинка всередині!
Я страшно рада, що песик повернувся у сім"ю!
Я буду за ним сумувати - надіюся він мене не забуде...

Я дуже дякую всім, хто мені допомагав - розклеєні об"явки, розповсюдження по Інету, моральна підтримка...
То є дуже багато значить!  
Дай Боже всім здоров"я!
Ну вот и славненька.И Примите Человеческий Земной Поклон!
 
Цитата
Знайшли, знайшли, знайшли-и-и-и-и..... Є наші господарі!!!!!
Є-є-є-є-є !!!! :)))))
"Ведь так не бывает на свете, чтоб были потеряны дети....!"
Сльози, соплі, воплі, обнімашки, целовАшки!
Запрошення дружити сім"ями, ще раз сльози і плями на куртці від собачих лап!

Це чудисько жив у приватному секторі, чкурнув за гулящою дівицею, кличка Шварц!
Йдемо в гості скоро!!!
Господарям дзвонили аферисти, так у Діка-Шварца "тато" сУрйозний і поїхав з другом на стрілку до них!
Я мужчинам пообіцяла могарич, коли зловлять тих вар"ятів :)))))

Сорьки за сумбурність - у мене ніби пружинка всередині!
Я страшно рада, що песик повернувся у сім"ю!
Я буду за ним сумувати - надіюся він мене не забуде...

Я дуже дякую всім, хто мені допомагав - розклеєні об"явки, розповсюдження по Інету, моральна підтримка...
То є дуже багато значить!  
Дай Боже всім здоров"я!

Уже наслышан Илона. Это хорошая новость. Шварц наверное там писался от радости такой. А аферистов задницами на кол. Им там самое место. :)


З.Ы. Чертовски приятно вас читать. Поистине чистейшим украинским пишете.
 
Ой, велике дЗякую ( делікатно шаркаю ножкою... )!
То не просто моя заслуга - а тих, хто мені допомогав і підтримував!

У собаки і господарів ТАКА зустріч була - мексиканські серіали відпочивають!
На вулиці перехожі зупинялися і чуть не плакали!!!!!
З одного боку дружина прилетіла акі фурія, з другого боку чоловік!
Як він приїхав з другого кінця Києва по таких "пробках" - то є тайна покрита мраком!

Вівчарик Дік-Шварц - баришень як касту не сприймає. Така скатІна :)))) !
Слухається тільки мужчин і має досить солідну дрессуру!
Хоча не так дресирували -  як породні дані зіграли свою роль!
Бо він з солідного пІтомника!
Висновок - народ, не купляйте дешевих собак на Куренівці...

Ще раз хочу подякувати тим, хто не пройшов осторонь попри мою проблему!
У мене є мрія - приготувати щуку по-королівськи.
Зафарширувати з м"яском, натерти часничком і запекти до рум"яної шкірочки - а потім добавити "очі" з маслин, ніби хвилі з моркви і корону з лимону!
А по бокам хрумка і золотиска картопелька...

І тоді приходьте в гості, шановне панство! :))))
 
Цитата
Ой, велике дЗякую ( делікатно шаркаю ножкою... )!
То не просто моя заслуга - а тих, хто мені допомогав і підтримував!

У собаки і господарів ТАКА зустріч була - мексиканські серіали відпочивають!
На вулиці перехожі зупинялися і чуть не плакали!!!!!
З одного боку дружина прилетіла акі фурія, з другого боку чоловік!
Як він приїхав з другого кінця Києва по таких "пробках" - то є тайна покрита мраком!

Вівчарик Дік-Шварц - баришень як касту не сприймає. Така скатІна :)))) !
Слухається тільки мужчин і має досить солідну дрессуру!
Хоча не так дресирували -  як породні дані зіграли свою роль!
Бо він з солідного пІтомника!
Висновок - народ, не купляйте дешевих собак на Куренівці...

Ще раз хочу подякувати тим, хто не пройшов осторонь попри мою проблему!
У мене є мрія - приготувати щуку по-королівськи.
Зафарширувати з м"яском, натерти часничком і запекти до рум"яної шкірочки - а потім добавити "очі" з маслин, ніби хвилі з моркви і корону з лимону!
А по бокам хрумка і золотиска картопелька...

І тоді приходьте в гості, шановне панство! :))))


Ваш украинский, Илона,  - пример для подражания. Супер! Такой шарм:-) Я думаю, что даже если бы хотел, таких бы слов в украинском не подобрал:-))
 
Цитата
Висновок - народ, не купляйте дешевих собак на Куренівці..
І

Оригинально!     :(
 
То не є оригінально - то є сувора правда життя...

Ви коли хочете мати собаку з гарною родословною, зі стабільною психікою, без спадкових захворювань -  Куренівка то не місце для купівлі гарного пса!
Там вам безбожно "впарять"  нещасну істоту, котру тримають як спосіб заробітку!
Ви стільки грошей, сліз, безсонний ночей промурлИжете, що потім прозрієте!
Краще візьміть собаку з притулку - там хоч слідкують за здоров"ям навіть самої нещасної дворняжки...

Хоча якщо людина купляє пиріжки у бабусь біля метро, одягається в секонд-сенді на Шулявці - то сама собі підписує прирок...
 
Цитата
То не є оригінально - то є сувора правда життя...

Ви коли хочете мати собаку з гарною родословною, зі стабільною психікою, без спадкових захворювань -  Куренівка то не місце для купівлі гарного пса!
Там вам безбожно "впарять"  нещасну істоту, котру тримають як спосіб заробітку!
Ви стільки грошей, сліз, безсонний ночей промурлИжете, що потім прозрієте!
Краще візьміть собаку з притулку - там хоч слідкують за здоров"ям навіть самої нещасної дворняжки...

Хоча якщо людина купляє пиріжки у бабусь біля метро, одягається в секонд-сенді на Шулявці - то сама собі підписує прирок...


кстати, я покупал котенка на куреневке - он умер через неделю.
 
Цитата
Хоча не так дресирували - як породні дані зіграли свою роль!
Бо він з солідного пІтомника!
Висновок - народ, не купляйте дешевих собак на Куренівці...
Поздравляю со счастливым завершением доброго дела!!! :)  - свою собаку мне так и не удалось найти... Хотя давно было, еще в 90-х. :(
Теперь не могу удержаться от комментариев, формат "курилка" позволяет. ;)
Безапелляционное заявление про собак с Куреневки - основано только на эмоциях, я надеюсь? Овчарок из питомников никогда там не бывает??? :eek::rolleyes:
И про "породные данные" - дайте щенку овчарки, особенно таких, как сейчас разводят у нас питомники :(, - дайте ему вырасти без дрессуры, и что Вы получите ? Рекс и Мухтар - это не порода. Это и не дрессура даже. Это ВОСПИТАНИЕ и ВЗАИМОПОНИМАНИЕ с хозяином, причем с детства собаки!!! :o
 
Цитата
кстати, я покупал котенка на куреневке - он умер через неделю.
Андрей, котят на Куреневке собирают со всех мусорников Киева и окрестностей, так же и со щенками бывает. Это не показатель. Но и покупать там нужно ОЧЕНЬ внимательно, слишком "разношерстный" контингент собран, в том числе и продавцов! ;):o
Котят всегда брала по обьявлениям, и только из квартиры хозяев. И то в последний раз с лишаем котенка подсунули... "Авитаминоз, авитаминоз... :(:D
 
Цитата
Хоча якщо людина купляє пиріжки у бабусь біля метро, одягається в секонд-сенді на Шулявці - то сама собі підписує прирок...
Все люди разные. Так нельзя говорить. Страна у нас такая. Не могут у нас все одеваться в бутиках (а не с Шулявки ли там вещи :rolleyes:), и есть в ресторанах (там всё санитарно чисто? Не смешите...). У нас одно время (район Шулявки), бабушка пирожки выносила. Вкуснючие. Так вот, она выходила в 12.00, а в 12.20 уже уходила, так как пирожки заканчивались. Бабуля - чистюля. Так что... Нельзя так говорить.
 
Цитата
И про "породные данные" - дайте щенку овчарки, особенно таких, как сейчас разводят у нас питомники :(, - дайте ему вырасти без дрессуры, и что Вы получите ? Рекс и Мухтар - это не порода. Это и не дрессура даже. Это ВОСПИТАНИЕ и ВЗАИМОПОНИМАНИЕ с хозяином, причем с детства собаки!!! :o
200%!!!! На охоте, не один раз, видел простых дворняг, но как они работают... Породистые просто отдыхали. А звали одну собачку просто: "Сучка"! :o Но она проходила после 2-3 "дипломных" собачек и выгоняла утку на крыло с такого "чугарника"...
 
Обьясняю почему огромнейший процент животинок с Куренёвки самые настоящие смертники. Их действительно собирают. И большой процент что их перекрашивают под породистых. И заламывают цену за них. А цена на 15% дешевле чем по обьявам. Есть там и хорошие люди. Но их мало.
Если что, сходите после закрытия Куренёвку за его периметр. Там где поезда ходят. И я вам обещаю, вы попадёте в ад. Там и трупы собак и кошек и маленьких и больших. Сам видел. Туда ещё раньше переодически волонтёры захаживали. Может и ща захаживают, что бы спасти их. Но в большенстве случаев они все уже приговорены.
Кстати, после перекраски животинок, они уже теряют свою имунную систему. Дальше больше, алергия, демексикоз, чумки и остальные заразы. Тех людей которые так делают ради своей наживы, надо на кол задницами садить в прилюдном месте. А потом палками по голове бить дабы насадить полностью на кол. Не считаю что я сильно груб в своих словах. Ибо с настоящими людьми так никто не поступает. А там твари сидят в многих случиях. Они жизнь на деньги меняют.
 
Цитата
Если что, сходите после закрытия Куренёвку за его периметр. Там где поезда ходят.....
Ходила. Видела. Знаю. :(:(:(
Но это не повод грести всех под одну гребенку. :mad:
 
Ой, ща і наваяююююю... :))))
Як добре навчитися печатати десятипальцевим методом! :))))

Mirak, обов"язково (!!!!) прокварцуйте квартиру перш ніж заводити там нову кицьку!!!
Лампу я Вам позичу!
Ви могли принести  додому з Птічки - саркаптоз, чумку, кальцивірус, полекопенію, демозекоз на ногах (на підошвах)...
На Куренівці за пару гривен "взятки" - сидять набиті під зав"язку клітки з тваринками...
Страшно дивитися!!!
Після цього базару промивайте взуття Екодицом або Доместосом - тому що десять разів вас лихо обмине, а на наступний - заразите інфекцією всіх домашніх тварин або своїх рідних :((((

Valentina! Поради по пошуку собаки я даю базвАзмезна :))))
У мене солідний досвід і гарна база даних!
Так що коли, борони Боже, пропаде якийсь песик - то гвавт у Інеті я зроблю  :)))...
Аська і "мило" в профілі...  

Слово "Птічка" для одних - атракціон з метою погуляти серед живності, для других - спосіб заробляння грошей, для третіх - фабрика смерті!
Якщо б я сама не бачила ящики з ЖИВИМИ безпорадними щенятами-котятами, котрих кидають під електричку - то до тепер водила б дітей як на екскурсію подивитися на рибок і песиків...
А потім в лісочку, який поруч,  сама підбирала викинутих тварин!
Навіть бассета знайшла! Во! (де смайлик з витріщеними очима?)...

Куренівський ринок для собак - це остання інстанція! :((((
Це собаки з плембраком, хворі, дворняжки - та з купленими документами!
Іноді (та рідко) там можна знайти порядних заводчиків!
Там є декілька людей, котрих я знаю як достойних!
Не знаю що вони там роблять...
Бо зараз собак купляють по іншій схемі...
Всі інші - аферисти і живодьори!

Я не вже не один рік займаюся таринами і в невимушеній атмосфері під бокал пива можу Вам розповіти купу історій про Куренівку, про місцеву санітарію, про судові позови людей, котрі як в "Єрелаші" купляли хом"ячка, а виріс медвідь...
Я вже давно виступаю за примусову стерелізацію тварин, що не мають племінної цінності!
Я підбираю тварин, лікую і відношуся до них з великою любов"ю!
Але я боюся за своїх дітей!
Я боюся що на них може напасти стая безпризорних агресивних собак!
Я-то справлюся!
Я волонтер у притулках і вмію з собаками "розмовляти", а інші люди?
А діти, котрі йдуть до школи і в них у портфЕликах будерброди з ковбаскою? :((((

Про породні дані - Ви ніколи не заставите сенбернара вкусити людину. Ніколи. Ось це і є породні особливості.
Стаф гарного заводчика НІКОЛИ не проявляє немотивованої агресії!
А стаф-полукровка кидається навіть на сук і щенят,  хоч по собачим "панЯтіям" - це є табу!
Пудель порядного заводчика ніколи не буде гавкати без причини!
Там істеричніть - генетично виключена!
А в квартирі піді мною живе пес, котрому з півдев"ятої ранку до півсьомої вечора - писок не затикається.
Назбираю грошей і найму кіллера для господарів :)))
Пес ж не винний що в нього погана генетика!
Я навіть варені яйця (на салат) розбиваю тихе-е-е-енько-претихенько...
Бо коли гепну об стіл - то пес годину верещить як ненормальний :)))))

Вівчарки гарного розведення тим і відрізняються від "дешОвки", що їхні генетичні дані чітко сплановані!
Заводчики їздять на в"язки навіть за кордон, бігають по всіх виставках і явно не будуть стримбіти в холод на базарі.
Бо на гарних щенят записується черга!

Про пиріжки.
Ви стопроценто впевнені що у фарш поставила бабуся?
Про одяг.
Ви впевнені що той одяг не зняли з дядька, що повісився?
Я також зараз з малими дітьми залишилася і балансую на грані "звільнять-не звільнять" і  роблю начальству очі як у побитого спаніеля...
В самої грошей в обріз, але ж не до такої степені....

Дворняжки нічим не гірші за породистих, вони мають право на життя!
І іноді собака з мусорника видає ТАКІ перли - так їх життя навчило!
Але не треба їх бездумно розмножувати...

Ми в житті самі робимо вибір!
Хочемо - стрибаємо з парашута, ризикуючи життям та дістаючи неземне задоволення; хочемо - йдемо рибалити на тонкий лід і потім хвалимося шикарним уловом; хочемо - їдемо на червоний колір світлофора і встигаємо на роботу...

Хочете мати симпатичний колобочок, котрий за два дні перетвориться на холодний трупик - вперед, на Куренівський ринок! :(((((
 
Цитата
Ходила. Видела. Знаю. :(:(:(
Но это не повод грести всех под одну гребенку. :mad:

А я и не гребу всех под одну гребёнку. А только тех кто это делает. Они не имеют права на нормальную жизнь.
 
Цитата
Хочете мати симпатичний колобочок, котрий за два дні перетвориться на холодний трупик - вперед, на Куренівський ринок! :(((((
Все чудово, але висновок не змінився... Дуже шкода!!! :(
Мої німчачки, яких купили в мене на Куренівці, - всі живі-здорові і досі ощасливлюють своїх господарів взаєморозумінням. :cool: В"язки - з кращими племінними собаками "солідних" пітомніків ("Васю", що в "Мухтарі" знімається, знаєте? - Один із батьків цуценят моєї вівчарки.:cool:).
А на Куренівці продавала в 2 рази дешевше, ніж через об"яви. Тому що неможливо тримати в квартирі трьох - чотирьох здоровенних псів.:p
Висновок для себе зроблено раз і назавжди : квартира - тільки для декоративних "кімнатних" песиків, яких і вигулювати не обов"язково. РОБОЧІ породи повинні отримувати РОБОТУ, а не чахнути від прогулянки до прогулянки РОКАМИ!!!
Більше у мене собаки не буде. Хоч я їх і люблю. ;):)
 
Валентина. Ну что вы всё утрируете. Никто же не имеет ввиду того что там все подонки и козлы. Есть и нормальные люди.
 
Цитата

Висновок для себе зроблено раз і назавжди : квартира - тільки для декоративних "кімнатних" песиків, яких і вигулювати не обов"язково. РОБОЧІ породи повинні отримувати РОБОТУ, а не чахнути від прогулянки до прогулянки РОКАМИ!!!
Більше у мене собаки не буде. Хоч я їх і люблю. ;):)

Я такого же мнения. Мой сосед держал трех догов в двухкомнатной квартире. Бабушки на лавочках хватали своих маленьких лупоглазых и злых песиков на руки (не знаю, как эта порода называется - ужасные злюки.. сидит на руках, а пенится на весь двор):-))

Мне кажется, таким псам квартиры маловато. Иногда кажется, что и сельского двора им маловато:-))
 
Цитата
Валентина. Ну что вы всё утрируете. Никто же не имеет ввиду того что там все подонки и козлы. Есть и нормальные люди.
:) У каждого СВОЯ боль. Илону тоже понять могу, делом любимым занимается, молодец. Не люблю когда незнающим людям невольно  навязывают СВОЕ видение, часто не совсем правильное. Но это только ИМХО! :o
А чтобы нашим читателям - рыбакам было нескучно в данном разговоре, выскажу свою мысль по поводу дрессировки. :o
В совдеповские времена была такая организация как ДОСААФ. Так вот, система дрессуры служебных собак у них - самая лучшая! Проверено опытом, из КОЛЛИ мне помогли сделать настоящего ЗАЩИТНИКА! :cool:
Вот эту систему сейчас НЕ ПРИЗНАЮТ... :(
А вообще - не дрессировать собаку главное, а воспитывать. Контакт должен быть такой же, как у рыбака - с удилищем "в руку" и движением приманки. Иначе - ни собаки, ни рыб... ;):)
 
Я не нав"язую, я маю факти і дружу з дівчатами, котрі хоч трошки стараються щоб на Куренівці було все гарно!

Так, є на Куренівці декілька порядних продавців.
Та їх по пальцях можна порахувати!
А інших перекупників  каструвати мало! І без наркозу...
Тварини для них - то живий товар, до якого ставляться з цинізмом і жорстокістю...

Висновок і не зміниться, забагато я бачила...
Дівчата і на СТБ передачу робили і в "Зеленому патрулі" були викладені  страшні зйомки і фотографій купа є, від яких кров стИне...
Та Ви все одно будете відстоювати  "Птічку", тому що, як я зрозуміла, Ви там працюєте...

Ще Куренівський ринок відомий такою Мальвіною - жінкою, котра "в шоколаді" з дирекцією і санлікарем.
У неї в дитячого манежику напхано багато щенят...
Всі знають про її вседозволеність, та ніхто не може щось зробити!
А її непродані тварини ввечері летять під електричку... :((((

Про Васю знаю, з Замлинськими спілкувалася - коли Діка-Шварца знайшла.
Знаю ще купу людей, котрі професійно і порядно займаються розведенням собак.
Коли знаходимо собаку, то обдзвонюємо заводчиків, котрі займаються цією породою.
Висоцький жартівливо на мене каже що я "дівчинка, вихована дятлами - бо всіх задовбую" :))))
Та чомусь цих заводчиків я на Куренівці  їх не бачила :))))
Знаю там декількох людей, котрі допомагали нам рятувати викинутих тварин...

Сама розуміла складність утримування собаки в квартирі, але змушена завести  постійного пса - я живу сама з малими дітьми!
На першому поверсі наркоманський притон, вони часто піднімаються на нас на площадку  курнУти, і дим валить в мою квартиру!
Ще і я заодно весела хожу :))))
А тепер уявіть толпу укурених , хіхікаючих підлітків і мене зі скалкою.
Та мене тим бульбулятором приб"ють на місці!
Тому я роблю страшні очі, беру Санту за нашийник і випливаю в коридор...
Роблю звук тихенький, звучить як  "чіци", який означає скритий "фас" - то так на площадці у Висоцького навчили...
Пес починає лЯзгати челюстями і хрипіти - і ця веселуща компанія "падає на ізмЄну" і гарно смивається :))))

Коли я купляла свою собаку, то їхала до заводчиків, дивилася на тата-маму-діда своєї майбутньої собаки.
По Інету оцінила репутацію заводчиці, запиталася в людей, котрі мають відношення до кінології, прочитала літературу.
Знала, що питомнік (встид і позор мені... я не знаю як перекласти на українську це слово...)  має гарну репутацію!
Аж тоді купила!

До речі, в мене також була коллі мармурова!
Недавно пішла за Міст Райдуги :(((((
Так моя дівчИна бавила всіх дітей на вулиці, зганяла до купи ципляток, любила після їди витирати писок об мої парадні штани - і кидалася до кожного, хто підходив до мене близько!

А Куренівка - це кіт в мішку.
Повезе - добре, а не підфартить - то і сльози за тваринкою і дезинфекція квартири і лишай в дітей... :((((
 
Цитата
Та Ви все одно будете відстоювати "Птічку", тому що, як я зрозуміла, Ви там працюєте...
:D:D:D:D:Dhttps://www.rybalka.com/forum/showpost.php?p=24267&postcount=75
15 лет отдано собачьей братии. И только 3 помета щенков продавала. В том числе - и на Куреневке. В 2001 году - в последний раз. В жизни. ;):o
 
У мене 20 років віддано собачій, котячій, шиншилячій, навіть ЛИСИТЯЧІЙ  громаді :))))

Зараз на компі працюю - адмін сайту елітної нерухомості!
Кому квартиру за 2 лимончика баксів ? :)))))
 
Уважаемая Илона, с первых строк хочу поздравить Вас с благополучным завершением  истории, ну а дальше многое Вам, быть может не понравится
Цитирую:
                                                       
Висновок - народ, не купляйте дешевих собак на Куренівці...  

Після цього базару промивайте взуття Екодицом або Доместосом - тому що десять разів вас лихо обмине, а на наступний - заразите інфекцією всіх домашніх тварин або своїх рідних  Вы знаете сколько тысяч  туберкулёзников вышло из мест лишения свободы? Вы в противогазе живёте?

Це собаки з плембраком, хворі, дворняжки - та з купленими документами! Они не имеют право на существование?

Я вже давно виступаю за примусову стерелізацію тварин, що не мають племінної цінності! как это назвать не рассизм ли?



Вівчарки гарного розведення тим і відрізняються від "дешОвки", що їхні генетичні дані чітко сплановані!  Моих животных вы найдёте у нас на сайте в соответствующей теме, так вот, приводите любого титулованого (гарного розведення) овчара для интелектуального спаринга и Вы поймёте цену, как Вы изволили выразится "дешОвки" подареной мне моими сослуживцами, но предварительно советую пообщатся с человеком (телефон я дам) которому он спас жизнь, а следователи одного из РОВД вам это подтвердят.

Про пиріжки.
Ви стопроценто впевнені що у фарш поставила бабуся? Сложилось впечатление, что вы питаетесь исключительно только тем, что выростили своими руками, где то на другой планете.


Дворняжки нічим не гірші за породистих, вони мають право на життя! противоречие ли это?!

Хочете мати симпатичний колобочок, котрий за два дні перетвориться на холодний трупик - вперед, на Куренівський ринок! Именно там и преобретал Британца (жив здорови думаю счастлив) он на тойже соответствующей ветке.

Я волонтер у притулках і вмію з собаками "розмовляти", а інші люди? А с людьми научится? (пост № 18)
ваши якобы без обидные шутки оставляю без коментариев
Так, овчар... На кого ти батон крошиш?
Ща писок наб"ємо  
Хоча якщо людина купляє пиріжки у бабусь біля метро, одягається в секонд-сенді на Шулявці - то сама собі підписує прирок.

Больше я с Вами в этой теме общаться не буду. Есть желание пишите в личку, желательно без оскорблений.

P.S. Валентина Петровна, без лести, во многом с Вами солидарен.
 
Цитата

Про породні дані - Ви ніколи не заставите сенбернара вкусити людину. Ніколи.
((((
Могу познакомить с хозяином.:rolleyes: Кусает. То есть кусал.  Особенно мужиков пьяных ОЧЕНЬ не любил.
Цитата

Про пиріжки.
Ви стопроценто впевнені що у фарш поставила бабуся?
Про одяг.
Ви впевнені що той одяг не зняли з дядька, що повісився?
Я також зараз з малими дітьми залишилася і балансую на грані "звільнять-не звільнять" і роблю начальству очі як у побитого спаніеля...
В самої грошей в обріз, але ж не до такої степені....
Ми в житті самі робимо вибір!
Хочемо - стрибаємо з парашута, ризикуючи життям та дістаючи неземне задоволення; хочемо - йдемо рибалити на тонкий лід і потім хвалимося шикарним уловом; хочемо - їдемо на червоний колір світлофора і встигаємо на роботу...
((((
А Вы хоть в чём-то уверенны у нас в стране хотя бы на 80%??? Ну разве если картошку на огороде вырастили сами. Да и то... С чего посадите и чем удобрите ;) Это и про пирожки и про одежду. Я знаю, откуда в бутиках одежда. Большая половина - развод.
Насчёт рыбалки... А какой лёд по Вашему тонкий? В чём разница между хвастовством уловом и вещами (я про шопинг)? suum cuique. Каждому своё ;)
Светофор? Да лучше я сейчас на работу опоздаю, чем такие штрафы платить. :D С уважением, к мнению каждого :)
 
Ще раз повторюю - ми в житті самі робимо свій вибір!
Я он недавно в Кам"янець-Подільському на  банжи-джампінг поперла!
А могла розбитися...
Зате задоволення дістала!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)))))
Так само і ви, шановне панство - робіть що вам краще!

Я пробіглася очима по темці і відповім без цитат, бо не дуже маю часу...

Про противогаз :) - я туберкульозниками з тюрем не займаюся - я хочу щоб було менше безпритульних собак і покусаних дітей.
Ви можете зайнятися цими хворими - а є ще проблема зменшення популяцї китів, донорські пункти переливання крові для дітей та реабілітація наркоманів...
Я за свої гроші роблю те, що вважаю за потрібне...
І коли після Куренівки  не промиєте взуття дезінфекторами - не дивуйтеся, коли будете лікувати своїх діточок від хворіб...

Собаки  з плембраком, і каліки і некрасиві - всі мають право на існування!
Вони ласкаві, симпатичні і для своїх господарів самі найкращі!
Але коли вам впарять дворняжку за ціною породистого пса - не ображайтеся, самі лоханулися...
Ви будете песика любити, бо він є ваш, рідний!
З таким самим успіхом я вам можу запропонувати собаку з притулку - стерелізовану, здорову і привиту!
Піля того, як на Куренівці купили "тіпа породистого" пса, розчарувалися в ньому, вислухали хіхіканька з боку міцевих собачкників - деякі уроди собаку просто викидають!
І пес або розмазується по асфальті машиною, або помирає від голоду, або роздирається місцевими собаками...
Є ще гарний варіант - він попаде в притулок, де буде мати миску їди і жити в тісному вольєрі!
А власниця притулку, пані Мезимова, буде гризти собі голову де взяти гроші на годування такої орави собак!
Бо одні купляють і викидають, інші - підбирають і годують.... :((((
Нашій державі по-фігу не тільки собаки, а безпритульні діти, бідні пенсіонери і люди, котрі опинилися на вулиці (БОМЖі)...

ВАЛу хочеться спарринг... Я вас умоляю, може Ви зі мною позмагаєтеся хто з нас більше разів відіжметься на турніку?
У чоловічому світі це ще називається мірятися... ну самі знаєте :))))

Якщо хочете - називайте мене расисткою!  
Я свого знайомого темношкірого Рассела, називаю негром і годую салом!
Нічо! Він на мене каже гУцулка - так і є!
Він - негр, а я гуцулка (бо з самих К арпат), ніхто не ображається... : )))))
Але повторюю - наші вулиці захлинаються від величезної кількості безпритульних тварин!
І коли їх відстріляють, то по закону природи - на їхнє місце прийде вдвічі більше!!!
Виживуть сильніші  утворять групи, котрі не будуть пускати чужих (собак, людей і т.д) на свою територію!
Коли собаки стерелізовані - вони живуть на цій території, вони не розмножуються, боротьби за харчі не має, агресія знижена. Вони не нападають на людей - а просто живуть!

І не наводьте мені факти - ось я взяв пса в сусіда без документів і воно таке розумне...
Деякі випадки - то не є правило!
В мене однокласник (з батьками-алкашами) поступив з першого разу в універ Шевченка, на бюджет з величезним конкурсом!
Йому 31 рік, прекрасна, чуйна людина - допомагає діткам з дитбудинку, що в селищі Калинівка (Сумська область)!
Там в тому будинку жахи творяться... це так, до слова...
В нього сім"я відома на ціле місто - то просто слів немає!
Участковий тихо вішається! :((((
А цей Олексій регулярно возить маму на лікування, дає гроші сестрі на її дитинку і недавно купив гарнющу машину.
Сам добився що хотів!

Чи вмію я спілкуватися з людьми - гарне запитання...
Закінчила університет Шевченка (соціальна педагогіка) і Академію МВД, що на Солом"янці...
Запросіть на щуку - покажу як я спілкуюся :)))!
До декретної відпустки я працювала в соціальній службі Св"ятошинського району - по програмі "Профілактика негативних явищ"  - моя диретриса була САМА Крижанівська!
А це людина, котра зробила великий рух при розшуку дітей, які чкурнули з дому...
На роботі ми  збирали діток з неблагополучних сімей і їхали в скаутський табір!
А це було ЩОСЬ!
Три тижні в палатках, серед лісу, у своєрідній школі виживаня, ігри, конкурси, теми про здоровий спосіб життя...
А зараз я маю свої діточок, тому сиДю дома і  працюю на компі .
Так що палатка, каремат, рюкзак, котелок - тихо зараз плачуть на антресолях :(((((

І харчуюся я тим, що приготувала сама!
Бо і дешевше приготовлене мною і грошей на напівбабрикати не маю :))))
Можу поділитися рецептами гуцульської кухні...
В ресторанах їда проходить хоч якийсь елементарний санітарний контроль!
А бабуся в пиріжок засуне все, що їй заманеться!
Добре, що коли бабуся -  людина порядна!
А коли кусок кота засуне?
Пам"ятаєте скандал про людей, що скуповували по селах туберкульозних корів і в генделиках на трасі продавали шашлики?
Там така структура була шо капЄц!

Про сембернарів - давайте телефон!
Бо  всіх сембернаристів знаю!
Сембернар не вкусить - голову даю на відріз.
А московська сторожева з"їсть :))))
Якщо розумієте між ними різницю - то я готова дискутувати далі...

Я нікого не хочу образити в цій темі!
Я не показую пальцем на уродів, які стягують гроші на Куренівці!
Самі знаєте хто вчиться на своїх помилках, а хто на чужих!
 
Прекращайте вы уже. У каждого своё мнение!! Пусть каждый при нём и останется!
 
Я пас. Из-за безперспективности данной дискуссии. Пусть каждый останется при своих.
 
Так, дійсно, щоб даремно не сперечатися, подивіться про долю тварин, котрі були бездумно використані у плані розведення :((((
Подивіться ссилочки на сайти домомоги безпритульним тваринам і зрозумієте самі!
Там є і історії і поради, і пропонують котиків-песиків у добрі руки  (навіть кінь є!!!),і поради ветеринарів і гарні, щасливі історії прилаштованих звірят !
Тобто все про діяльність людей, таких дивних як я :))))
Ви самі вирішуйте!

А то я геть не маю часу на суперечки, котрі переходять на щось таке некрасиве...  
Бо я коли до вечора не здам макет, то мене начальник віддасть анафемі і буде до самого дому гнатися за мною зі смолоскипом і осиновим кОликом :))))

http://dogicat.org/forum/
http://helpdog.kiev.ua/
http://forum.doggy.kiev.ua/
 
Цитата
Бо я коли до вечора не здам макет, то мене начальник віддасть анафемі і буде до самого дому гнатися за мною зі смолоскипом і осиновим кОликом :))))
На своїй аватарці Ви на відьму не дуже схожі...;)
 
Цитата

Ща ви в мене будете кидатися тапками і рибними плавниками...
Знов загублена вівчарка :((((
Сообщение Илоны перенесено модератором в соответствующий раздел. Всем сочувствующим и желающим помочь -сюда.
27.02.2009 в 09:42 Re:

А что будет делать дальше Илона на нашем сайте, Мефисто?

27.02.2009 в 11:09 Re: Re:

Как что делать? Новую собаку пристраивать.

____________________________________________________________­
Это я выдернул из собственной "лички".

Ув. Илона, ваши порывы есть сама Добродетель. Но хочу напомнить Вам о тематике нашего сайта. Не стоит использовать его, как доску объявлений. Ну хотя бы не частите так.
 
Е-е-ех... :(((
За сім благородно удаляюся...
Почитала які теми в "Курилці" є - ну дійсно конктетна тематика :))))

Цікаво, коли свою собаку загубите - які будуть Ваші емоції...
Хоча я  зараз програміст, а не кінолог  і не Ейс Вентура :))))
Прошу теми видалити....
 
Цитата
Е-е-ех... :(((
За сім благородно удаляюся...
Почитала які теми в "Курилці" є - ну дійсно конктетна тематика :))))

Цікаво, коли свою собаку загубите - які будуть Ваші емоції...
Хоча я  зараз програміст, а не кінолог  і не Ейс Вентура :))))
Прошу теми видалити....

Навіщо видалити...
Зерно кинуте в благодатний грунт ...  
Спілкуйтеся і шукайте консенсус ...:confused:
 
Цитата
Е-е-ех... :(((
За сім благородно удаляюся...
Почитала які теми в "Курилці" є - ну дійсно конктетна тематика :))))

Цікаво, коли свою собаку загубите - які будуть Ваші емоції...
Хоча я  зараз програміст, а не кінолог  і не Ейс Вентура :))))
Прошу теми видалити....

Не покидайте  нас, Илона :)
Лучше напишите что-то и в других темах тоже, например, умеет ли собака-водолаз охотиться на рыбу? :)

Саша, зря ты так.. ОДНУ тему человек себе застолбил - в нее и пишет, название соответствует содержанию. Кому тема неинтересна - не заходит. Это же намного лучше, чем флудить об одном и том же, но в разных. К тому же собаки имеют самое непосредственное отношение к охоте, если не к рыбалке (хоть я к ним и прохладно отношусь после нескольких разорванных практически новых брюк в гараже и прокушенных ног:)) Еще многим нравится, КАК Илона пишет, це ж пісні, а не месаджи - даже не важо, о чем ;)
 
Цитата
Не покидайте нас, Илона :)
Лучше напишите что-то и в других темах тоже, например, умеет ли собака-водолаз охотиться на рыбу? :)

Саша, зря ты так.. ОДНУ тему человек себе застолбил - в нее и пишет, название соответствует содержанию. Кому тема неинтересна - не заходит. Это же намного лучше, чем флудить об одном и том же, но в разных. К тому же собаки имеют самое непосредственное отношение к охоте, если не к рыбалке (хоть я к ним и прохладно отношусь после нескольких разорванных практически новых брюк в гараже и прокушенных ног:)) Еще многим нравится, КАК Илона пишет, це ж пісні, а не месаджи - даже не важо, о чем ;)
Алексей, похоже ты слегка не в теме.;) Я ж не против Илоны, как человека. Я против фанатизма в любой сфере - это обычно ничем хорошим не заканчивается, поверь моему маленькому, но жизненному опыту.
Илону ж никто не обижал. Я просто попросил не частить с "находками".
 
Цитата
Не покидайте нас, Илона :)
:):):) Нам будет.... :):):) Чесслово! :o:D:D:D А я думал, что я люблю животных. :rolleyes::D:D
 
Цитата
У мене є мрія - приготувати щуку по-королівськи.
Зафарширувати з м"яском, натерти часничком і запекти до рум"яної шкірочки - а потім добавити "очі" з маслин, ніби хвилі з моркви і корону з лимону!
А по бокам хрумка і золотиска картопелька...

І тоді приходьте в гості, шановне панство! :))))
А як же зі щучкою, "по-королівськи"? :eek::( Я вже тут мріяла разом з Вами щучку спіймати... :(:(:( Та прекрасний світ рибалки Вам показати... :(
До речі, у мене вдома цікавляться: яким чином Ви знайшли хазяїна? Вони і досі пам"ятають, як пропав Атос... :(:confused:
 
Други & подруги, срочно для вязки нужен кобель лабрадора ретривера палевого окраса, может у кого есть или у знакомых девку привезу (Киев и область). Если кто знает ссылки на сайты соответствующей тематики.
 
Сообщение Илоны про еще одну потерянную собаку перемещено модератором в "Доску обьявлений", в порядке исключения. ;) Сочувствующим и желающим помочь -сюда.
Цитата
27.02.2009 в 09:42 Re:

А что будет делать дальше Илона на нашем сайте, Мефисто?

27.02.2009 в 11:09 Re: Re:

Как что делать? Новую собаку пристраивать.

____________________________________________________________­
Это я выдернул из собственной "лички".

Ув. Илона, ваши порывы есть сама Добродетель. Но хочу напомнить Вам о тематике нашего сайта. Не стоит использовать его, как доску объявлений. Ну хотя бы не частите так.
Страницы: 1

Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!